Chcete si nechat zvětšit prsa a zaujaly vás kapkovité implantáty? Řekneme vám vše, co o nich potřebujete vědět!

image

Nejste spokojena s velikostí svého poprsí a hodláte s tím něco udělat? Hledáte nejvhodnější řešení, a protože vás zaujaly kapkovité implantáty, snažíte se o nich zjistit vše, co by mohlo být důležité? Pokud máte pár minut času, rádi se s vámi podělíme o ty nejzásadnější informace, které se nám o tomto typu prsních implantátů podařilo objevit. Po přečtení následujících řádek snad získáte jasnější představu o jejich přednostech i případných nevýhodách a dokážete se lépe rozhodnout, zda jsou vhodné právě pro vás.

Toužíte po větším poprsí? Hodláte podstoupit chirurgický zákrok a zvažujete všechny možnosti, které vám estetická medicína nabízí? Podívejte se, zda by vás právě kapkovité implantáty mohly uspokojit.

Vše, co potřebujete vědět o kapkovitých implantátech: výhody, rizika a jak si vybrat ten správný typ

Estetická medicína se neustále vyvíjí. Co bylo ještě před nedávnem v podstatě nemožné, vám dnes specialisté udělají „na počkání“. Úprava očních víček, plastika nosu, odsátí tuku z problematických partií nebo tolik žádané operace ženského poprsí. A faktem je, že některé ženy dovedou značných možností estetické medicíny náležitě využít a na nejrůznějších klinikách jsou jako doma. Ať už jste na tom podobně nebo se chystáte teprve na svůj první zákrok, určitě pro sebe chcete jenom to nejlepší. Aby také ne!

Jak víte, ke zvětšení poprsí slouží speciální implantáty, které jsou vyráběny hned v několika variantách. A nutno uznat, že ty, které označujeme jako kapkovité, jsou stále žádanější. Chcete zjistit, zda jsou pro vás vhodné? Hodláte si udělat jasno v tom, jaké jsou jejich výhody i případná rizika spojená s tím, když si je necháte voperovat? Prostě si chcete vybrat ten správný typ? 

Konzultace s lékařem je klíčem k úspěchu

Vypadat atraktivněji a zvednout si sebevědomí. Zkrátka se cítit skvěle. O to jde naprosté většině dam a dívek, které se pro zvětšení svých ňader rozhodnou. A přestože jsou podobné plastické operace čím dál běžnější a mají pro ženy zpravidla velký význam, některé dámy se stále zdráhají přiznat, že je v minulosti podstoupily. Ať už se svou fyzickou proměnou budete také dělat tajnosti nebo o plastické operaci, kterou asi brzy podstoupíte, hodláte otevřeně hovořit, jisté je jedno. To nejdůležitější vás teprve čeká. Musíte si vybrat vhodné implantáty!

ČÍST  Vláskování obočí vs. jiné techniky: rozdíly a výhody

Nějakou představu o tom, jak by mělo vaše poprsí po augmentaci (zvětšení za použití implantátů) vypadat, zřejmě máte. Pro úspěch celého zákroku však bude nezbytné absolvovat konzultaci s lékařem, který vám vše vysvětlí a který ví nejlépe, co vám doporučit. Nejenže se v jednotlivých druzích implantátů vyzná, ale také dokáže posoudit vaši celkovou anatomii a s ohledem na to vám pak navrhne to nejlepší možné řešení. Taková konzultace s lékařem je zkrátka klíčem k úspěchu!

Zásadní kritéria výběru

Nevíte, jaký tvar je pro vás ideální? A co velikost? Netušíte, jak si vybrat? Od toho jsou již zmíněné konzultace. Obavy, že by vaše volba mohla být chybná, tedy nejsou namístě. Odborník sice vašemu přání a vašim představám půjde takříkajíc naproti, ale rozhodně vám neschválí nic, co by pro vás nebylo ani trochu vhodné!

Fakt, že se chcete cítit lépe, je zcela pochopitelný. A pokud vám k tomu mohou dopomoci větší ňadra, tak proč si je nedopřát? Ať ale už hodláte pod oblečením nosit podprsenku nebo ne, musíte si zvolit vhodné implantáty. Kritéria, která jsou při jejich výběru považována za zásadní a která s vámi bude konzultovat lékař, jsou tato:

  • Druh silikonu
  • Povrchová textura
  • Velikost
  • Tvar

Kapkovité implantáty jako dokonalý kompromis

Tvar nových „silikonů“. To je kritérium, které zřejmě zaměstnává vaši hlavu nejvíce. Ten „kapkovitý“ je přitom ze všech tří dostupných možností ženami preferován zřejmě nejčastěji. Přinejmenším v posledních letech. Že nevíte proč? Podívejte se na stručnou charakteristiku jednotlivých variant a jistě vám to dojde:

  • Kulaté – typická je pro ně shodná výška i šířka. Dosahuje se díky nim „plnějšího“ poprsí (výrazný dekolt – push-up efekt). Případná rotace implantátu vzhledem k jeho symetrickému tvaru nemá vliv na tvar ňader
  • Anatomické – podtrhují přirozený tvar poprsí. V horní části jsou plošší a postupně se zvolna rozšiřují. Jejich základna je oválná, takže mají odlišnou výšku a šířku. Díky tomu lze lépe vybrat konkrétní typ tak, aby co nejlépe odpovídal šířce hrudníku a výšce ženy. Dekolt je méně výrazný. Nevýhodou je možná rotace, která má za následek změnu tvaru prsou. Takové riziko lze však minimalizovat například volbou vhodného povrchu implantátu
  • Kapkovité – představují dokonalý kompromis, jelikož v sobě snoubí výhody obou předešlých variant (kulatá základna + anatomická projekce) Výsledkem je přirozenější tvar poprsí a lehký push-up efekt. Někdy se můžete setkat i s tím, že jsou kapkovité implantáty považovány za jakousi vylepšenou verzi těch anatomických. Riziko rotace je zanedbatelné
ČÍST  Jaký laser odstraní tetování nejlépe? A proč je laserová metoda oblíbenější než dermabraze či skalpel?

Výhody 3D animace

Považujete kapkovité implantáty za nejlepší volbu? Nejste zdaleka jediná! Pokud se však stále nedokážete rozhodnout, zda jim dát přednost nebo jestli raději nesáhnout po jiné z možností, máme pro vás dobrou zprávu. Existují kliniky, které vám nabídnou tzv. 3D animaci. Provádí se s pomocí speciálního skeneru, díky němuž snadno zjistíte, jak budou vaše prsa vypadat, jestliže zvolíte konkrétní tvar či konkrétní velikost implantátu. Je to velmi jednoduché a prý také velice žádané. Není divu.

Máte už nějaké zkušenosti s estetickou medicínou nebo snad rovnou s plastickou chirurgií?