Krátká dámská pyžama, to je ideální kousek na léto

image

Spěte jako v bavlnce v krátkém dámském  pyžamu. Slušivá pyžámka vám zajistí 100% pohodlí v horkých letních měsících. Pojďme se podívat na pár tipů, co vám pomohou při správném výběru.

Dámská krátká pyžama pro všechny typy postav

Trendy letní pyžamo vám bude slušet, ať už máte velikost XS nebo 3XL. V katalogu najdete hned několik různých střihů. U nás si bez problému vyberou ženy, které mají souměrnou postavu i majitelky kyprých tvarů. Listujeme široký výběr modelů s úzkými i volnými střihy horního a spodního dílu. 

Užitečný tip, jak si správně vybrat velikost 

Na trhu narazíte na modely 

Dospělý člověk spí v průměru 6 až 8 hodin. Kvalitu spánku ovlivňuje řada faktorů včetně toho, v jakém pyžamu spíte. Při výběru pyžama byste se měli zaměřit na druh materiálu a kvalitu provedení. Optimální volbou jsou přírodní mrůzných značek. Tabulky velikostí jednotlivých výrobců se ale mohou lišit. V popisu produktu najdete konkrétní rozměry. Pokud si nejste jisti svou aktuální velikostí, přeměřte se krejčovským metrem. Pokud by vám vybraný kousek přece jen neseděl, nic se neděje. Většina obchodů umožňuje vrátit nenošený oděv zpět a vyměnit ho za padnoucí kousek.

Objednejte si pyžamo dámské (krátké) z prodyšných materiálů s vysokou absorpční schopností

ateriály. Doporučujeme modely vyrobené z organické bavlny, bambusu (ale pozor, vyskytuje se i mnoho takzvaných bambusových oděvů, které jsou ve skutečnosti z viskózy) nebo saténu. 

Všechny tyto materiály, mají velmi dobré termoregulační schopnosti. Jsou savé a prodyšné. Nezapaříte se v nich ani během tropické letní noci.

ČÍST  Proč dát přednost laserové epilaci aneb Velké srovnání nejběžnějších metod odstraňování chloupků