Špičkový 4D lifting vám vrátí ztracené mládí. Zbavte se vrásek efektivně a bezpečně!

image

Hledáte ztracené mládí? Zajímáte se o kosmetické procedury, které by vám pomohly vrátit čas? Pak byste měli zpozornět! „Omlazovací“ metoda označovaná jako 4D lifting může být určena právě vám! Trápí vás malé i velké vrásky na tváři, povolená kůže pod bradou nebo i jiné nedokonalosti, které jsou typickým projevem stárnutí? Už nějakou dobu se s tím vším potýkáte, a to bez valného úspěchu? Jestliže vám žádné z běžně dostupných řešení uspokojivé výsledky nepřineslo a plastickou operaci považujete za příliš radikální cestu, zkuste 4D lifting.

Nebo jste o této omlazovací kůře ještě neslyšeli? Pokud ne, je to sice vzhledem k její rostoucí popularitě trochu zvláštní, ale nevadí! Hned se to pokusíme napravit!

Moderní 4D lifting – revoluční omlazovací kůra

Být mladý nebo mladě alespoň vypadat. Kdo by o to nestál? Asi nenajdete mnoho starších lidí, kteří by netoužili vrátit čas. Některým podobná myšlenka jen příležitostně bleskne hlavou, jiní na svém vzhledu den co den usilovně pracují. Na péči o vlastní krásu není samozřejmě nic zvláštního. Každý chce asi vypadat co nejlépe. Obzvláště ženy jsou pro svůj mladistvý vzhled často ochotny leccos podstoupit. Je-li řeč o obličeji, některé z dam s jeho stárnutím bojují kvalitní kosmetikou, jiné jsou jako doma v salonech krásy a další pak sahají rovnou po plastických operacích, se kterými to však není radno přehánět.

Výživné krémy či pleťové masky už ve vašem případě moc nefungují? A z plastické chirurgie máte tak trochu obavy? Pokud se s projevy stárnutí zatím nehodláte smířit, nabízí se vám jedno spolehlivé a navíc i zcela bezpečné řešení. Revoluční omlazení obličeje, jemuž se odborně říká 4D lifting!

Minimální zásah s maximálním účinkem

Den co den si před zrcadlem kladete otázku, co by se na vašem obličeji dalo ještě vylepšit? A přestože jsou některé nedokonalosti vaší tváře na první pohled dobře patrné, nevíte si s nimi rady? Možná je nejvyšší čas dát příležitost 4D liftingu! Když žádné rady, jak zpomalit stárnutí, už jednoduše nezabírají a na plastickou operaci je ještě přece jenom brzy, může být tato omlazovací procedura ideální.

ČÍST  Jaký laser odstraní tetování nejlépe? A proč je laserová metoda oblíbenější než dermabraze či skalpel?

Chcete vyhladit vrásky? Rádi byste vypadali o poznání lépe? Dopřejte si „čtyřrozměrný“ laserový lifting obličeje. Neinvazivní zákrok s maximálním možným účinkem. A v čem tato speciální kůra spočívá? Co od ní můžete očekávat?

Stačí jediné ošetření

Tzv. resurfacing neboli omlazení obličeje může přinést až nečekaně dobré výsledky. Výsledky, které jsou pro každého, kdo laserový 4D lifting podstoupí, zpravidla velmi milým překvapením. Nedochází při něm totiž pouze ke zlepšení povrchových vrstev pleti, jako tomu bývá u starších postupů. Tato moderní metoda příznivě působí rovněž na hlubší vrstvy pokožky. A věřte nebo ne, ale postačí pouze jediné ošetření a vrásky i povadlá kůže mohou být minulostí. Váš obličej, podbradek, krk i celý dekolt. To vše se změní k nepoznání. Posuďte sami, čeho lze tímto revolučním postupem dosáhnout:

  • Zpevnění kontur a zlepšení textury tváře
  • Výrazná redukce vrásek
  • Eliminace povadlé kůže
  • Zjemnění nosoretních (nasolabiálních) rýh
  • Vyhlazení očního okolí
  • Zmenšení podbradku
  • Omlazení pokožky krku a dekoltu

Už vám bylo 35 let?

Někteří lidé stárnou docela rychle, zatímco u jiných to vypadá, že se čas tak trochu zastavil. Někomu zkrátka mládí déle vydrží a vypadá skvěle třeba i na prahu „padesátky“.  Že je vám sotva čtyřicet a nemáte takové štěstí? Nevadí! Revoluční metoda omlazení pleti, o které tu dnes hovoříme, je totiž vhodná pro všechny, kterým už bylo alespoň 35 let. Může být tedy řešením i pro vás. Řešením rychlým, bezbolestným a nanejvýš spolehlivým. Žádný skalpel, žádná rekonvalescence! Jen jedno celkem rychlé a pohodlné ošetření a výsledkem je jemnější a na první pohled mladší obličej!

Dlouhodobý efekt

4D lifting patří k metodám, které jsou estetické medicíně k dispozici teprve relativně krátkou dobu. Jinak bychom zřejmě nehovořili o tom, že jde o metodu moderní a v podstatě revoluční. Navzdory tomu je ze zkušeností odborníků už nyní zřejmé, že výsledky, kterých lze tímto postupem dosáhnout, jsou nejen skvělé, ale mají i dlouhodobý efekt. Faktem totiž je, že omlazení kůže po jediném ošetření může v některých případech přetrvat až deset let! A to už zřejmě stojí nejen za trochu vašeho času, ale i za těch pár tisícovek, na které vás zákrok vyjde.

ČÍST  Je odolnost opravdu známkou vysoké kvality? 

Nebo máte z kosmetických procedur obavy a raději se smíříte s tím, že už vám dávno není dvacet?